Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Libani me gotėn mė tė madhe me verė nė botė

Libani me gotėn mė tė madhe me verė nė botė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Gota mė e madhe nė botė me verė i takon Libanit – ky rekord ėshtė njohur nga libri i rekordeve botėrore Guinness.

Gota e verės ėshtė 2.4 metra e gjatė dhe 1.65 metra e gjerė dhe mund tė zė qindra shishe vere, njoftojnė agjencitė.

Gota ėshtė ekspozuar nė Festivalin e verės nė Bejrut. Rekordi i mėparshėm ėshtė vendosur nė Portugali.

Tė gjithė prodhuesit libanezė tė verės kontribuuan pėr kėtė, qė ėshtė pjesė e pėrpjekjeve tė tyre pėr tė promovuar verėn e tyre, gjysma e sė cilės eksportohet.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum