Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » 102 vjeē dhe pa problem bėn pompa

102 vjeē dhe pa problem bėn pompa

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kinezi Shi Xiaochun ėshtė 102 vjeēar, por edhe mė tutje ėshtė nė gjendje tė shkėlqyer shėndetėsore dhe pa problem bėn pompa me njė dorė.Ish-postieri nga Xiaoshani nė provincėn Zhehiang me sukses po e pėrballon pleqėrinė. Ushtron pėr ēdo ditė dhe bėn shumė shėtitje, ndėrsa formėn e tij tė mirė e dėshmon edhe fakti se ai mund tė bėjė stėrvitje qė kėrkojnė angazhim zė madh fizik.

Gjendjen e mirė shėndetėsore dhe formėn e shkėlqyer fizike, siē thotė, ia ka borxh punės tė cilėn e kishte bėrė dikur.

“Nė kohėn time nuk ka pasur trafik si sot. Kam ecur nėpėr tėrė qytetin pėr ta dėrguar njė porosi tė postės”, tha Xiaochun pėr Zhejiang News.

Vajza e plakut vital, Shi Guangyu, po ashtu thotė se babai i saj gjithmonė ka bėrė jetė tė shėndetshme dhe ėshtė kujdesur pėr trupin dhe shėndetin e tij.

“Babait tim i pėlqen mishi, perimet dhe ēaji. Kurrė nuk ka pirė duhan dhe as nuk ka konsumuar alkool”.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum