Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Diskutime » Thenie » 13 shprehjet e famshme te jetes, nga Gabriel Garcia Marquez

13 shprehjet e famshme te jetes, nga Gabriel Garcia Marquez

Go down  Message [Page 1 of 1]

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
1. Nuk te dua per ate qe ti je, por per ate qe jam une kur jam prane teje..
2. Askush nuk i meriton lotet e tu, dhe ai qe i meriton, nuk do te beje per te qare.
3. Thjesht sepse dikush nuk te do ne menyren qe ti do deshiroje, nuk do te thote qe ai/ajo nuk te do me gjithe forcen e vet..
4. Nje shok i vertete eshte ai qe te mban doren dhe prek zemren tende.
5. Menyra me e keqe per ti ndjere mungesen dikujt eshte te ulesh prane tij/saj dhe ta dish se s'do e kesh kurre ate..
6. Asnjehere mos rresht se qeshuri, as kur je i/e merzitur, diikush mund te bjere ne dashuri me te qeshuren tende..
7. Ti mund te jesh thjesht nje njeri me shume ne kete bote, por per dike, je vete bota..
8. Mos e harxho kohen tende me dike qe nuk i intereson ta kaloje kohen e vet me ty.
9. Ndoshta Zoti do qe ti te takosh disa njerez te gabuar perpara se te takosh te duhurin, keshtu qe ti jesh mirenjohes.
10. Mos qaj sepse i erdhi fundi. Buzeqesh sepse ndodhi.
11. Gjithmone do kete njerez qe do te te lendojne, keshtu qe ti ke nevoje te vazhdosh te besosh, thjesht ki kujdes.
12. Behu nje njeri me i mire dhe te jesh i sigurt se e njeh mire veten, perpara se te njohesh dike te ri dhe te shpresosh se ky person te njeh..
13. Mos u mundo shume, gjerat me te mira ndodhin kur nuk i pret.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum