Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Filma »  Hostage: Greek-Albanian

Hostage: Greek-Albanian

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Hostage: Greek-Albanian on Sun Nov 07, 2010 9:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Hostage: Greek-Albanian on Mon Nov 08, 2010 12:50 pm

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Shume i bukur e ripashe perseri Smile

Histori me te vertet qe te le pa fjale

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum