Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Rregjistrohu tani me ane te llogarise se FaceBook-ut !!!

Rregjistrohu tani me ane te llogarise se FaceBook-ut !!!

Go down  Message [Page 1 of 1]

Admin

Admin
Admin
Admin
Duke pare popullaritetiin jo pak te vogel edhe shpesh here veshtersite qe antaret apo vizitore shpsh perballeshin per tu futur ne websitin tone atehere menduam te krijonim nje aplikacion qe ben te mundur lidhjen wWw.ForumiJone.Net me faceBook-un

Si funksionon ???

Duke perdorur aplikacionin ne facebook ju thjeshte klikoni tek go to application dhe normalisht per arsye sigurie ju duhet te konfirmoni te dhenat tuaj edhe adresen e emailit

* Shenim - Mos perdorni nje e-mail qe nuk mund te futeni (logoheni ) ne te sepse edhe pse ju mund te plotesoni te dhenat juve ju duhet te aktivizoni llogarine tuajCfare eshte aktivizimi i llogarise ???

Aktivizimi i llogarise nuk eshte gje tjeter vetem nje mase sigurie qe ju jeni personi qe perdorni kete llogari facebooku edhe kete llogari emaili


Cfare ndodh ne qofte se une nuk mund te klikoj tek llogaria e emailit ???

Ju thjeshte nuk mund te futeni tek wWw.ForumiJone.Net edhe nuk do te keni te drejtat qe antaret e tjere kane

Ku qendron Perfitimi i ketij aplikacioni ???
Duke perfunduar fazene e pare qe eshte aktivizimi i llogarise ju thjeshte me ane te nje klikimi mund te kaloni nga facebook tek wWw.ForumiJone.Net
Eshte e njenjta gje si nje aplikacion tjeter (p sh . farmville, Poker, apo aplikacionet e tjerat te ndertuar )

Sa i sigurte eshte ky aplikacion ???
Eshte 100 % i sigurte


Ku mund ta gjejme kete aplikacion ??


View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum