Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » The best of Youtube » Stine - Ishe ti

Stine - Ishe ti

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Stine - Ishe ti on Fri Nov 12, 2010 10:32 am

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh

View user profile

2 Re: Stine - Ishe ti on Fri Nov 12, 2010 10:32 am

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
LYRICS =)

Merri duart qė tė prekin
Merrmi edhe sytė qė tė shikojnė
Merrma edhe ndjenjėn
Qė kėtu brenda tė pėrvėlon
Merri kėmbėt qė erdhėn tek ti
Merrma dhe mendjen
Qė tė mendon
Merrma edhe puthjen
Tė lutem, merrma edhe jetėn

Harroje se ekzistova
Harroje se jetova pėr ty
Harroje se dikur tė desha
E tė besova unė ata sy
Merri, tė gjitha janė tė tuat
Se dua t'jesh e lumtur ti
Veten time s'e shikoj
E kam humbur, s'ekziston

[2x]
Ishe ti qė mė dhurove dashurinė
Ishe ti qė mė dhurove lumturinė
Ishe ti, qė t'gjitha mi more
Tani ike, u largove
Perandore e ndjenjave t'mia
Mos pėrfito nga dashuria
Skllav do jem pėr ty
Deri nė moment qė tė mbyll sytė

Merre fjalėn mė tė bukur
Merre dhe fjalėn "Tė dua"
Merrma edhe ėndrrėn
Qė tė mos jesh me mua
Merre edhe emocionin
Tė lutem, merre edhe xhelozinė
Merri tė fshehtat e mia
Aty gjendet dashuria

Harroje se ekzistova
Harroje se jetova pėr ty
Harroje se dikur tė desha
E tė besova unė ata sy
Merri, tė gjitha janė tė tuat
Se dua t'jesh e lumtur ti
Veten time s'e shikoj
E kam humbur, s'ekziston

(Ishe ti)
[2x]
Ishe ti qė mė dhurove dashurinė
Ishe ti qė mė dhurove lumturinė
Ishe ti, qė t'gjitha mi more
Tani ike, u largove
Perandore e ndjenjave t'mia
Mos pėrfito nga dashuria
Skllav do jem pėr ty
Deri nė moment qė tė mbyll sytė

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum