Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Njė punim i Coca-Colas shitet pėr 35 milion dollarė

Njė punim i Coca-Colas shitet pėr 35 milion dollarė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Coca-Cola e pikturuar nė bardh e zi nga Andy Warhol u shit pėr 35.36 milion dollarė nė ankandin kontemporant dhe tė pasluftės nė Sotheby.


Fillimisht ēmimi i punimit ishte caktuar tė jetė 25 milion dollarė.

Gjatė ankandit janė shitur 54 punime nė total rreth 222.4 milion dollarė.

Tė tjera punime tė kushtueshme ishin edhe ato tė artistėve si Gerhard Richter qė u shit pėr 11.3 milion dollarė dhe Francis Bacon 14 million dollarė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum