Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Burri ne karroce me rrota ndalon grabitjen

Burri ne karroce me rrota ndalon grabitjen

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nje kanadez ne karrige me rrota eshte nje hero i vertete ne Vancouver, pasi arriti te ndalonte nje grabitje


Pavaresisht se nuk mund te perdore kembet, Larry Skopnik luftoi me nje burre i cili po perpiqej te grabiste nje dyqan. Larry ishte duke blere ushqime, diten e merkure, kur degjoi nje burre te kercenonte pronaren e dyqanit Cindy Grewal.

Gruaja u perpoq te lajmeronte policine pasi i dyshuari po paguante me nje kartmonedhe 50 dollaresh e cila dukej fallco.

Kur burri shkoi pas banakut Skopnik nderhyri dhe e kapi agresorin prej gryke. Konflikti degjeneroi ne nje lufte te vertete, ku Larry arriti ta ndaloje agresorin deri ne mberitjen e policise.Per me shume shikoni videon me poshte :


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum