Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Facebook burimi kryesor i provave pėr avokatėt e divorcit

Facebook burimi kryesor i provave pėr avokatėt e divorcit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nėse jeni nė proces tė shkurorėzimit nga bashkėshorti, atėherė bėni kujdes nė Facebook. Kjo, pasi qė gjithēka qė ju mund tė thoni nė Facebook mund tė pėrdoret kundėr jush nė gjykatė.Mė shumė se 4/5 e avokatėve tė martesave tė American Academy of Matrimonial Lawyers (AAML) thonė se numri i rasteve qė i citojnė rrjetet sociale si burim tė dėshmive ėshtė nė rritje, nė kėto pesė vitet e fundit. Nė kėtė mes, gjithsesi Facebook mban popullaritetin mė tė madh.

Nė fakt, Facebook ėshtė cituar nga AAML si “burimi kryesor i informacionit” nga 66 pėr qind e respondentėve. MySpace ėshtė nė vendin e dytė me 15 pėr qind, ndėrsa Twitter i treti me 5 pėr qind.
Telegrafi.com nė vazhdimėsi ka raportuar se si Facebook po pėrdoret nga bashkėshortėt pėr tė kuptuar pėr tradhtitė bashkėshortore, ose lidhjet romantike qė ndonjėri nga partnerėt i ka zbuluar nė kėtė rrjet social, mirėpo tani duket se kjo faqe ėshtė shndėrruar nė burimin kryesor tė informacionit pėr avokatėt qė pėrgatisin lėndėt pėr shkurorėzime


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum