Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Rusi, martesė ose pushim nga puna

Rusi, martesė ose pushim nga puna

Go down  Message [Page 1 of 1]

Martesė ose pushim nga puna. Kjo ėshtė “oferta” qė u ka bėrė manjati rus Vasily Boiko 6500 punėtorėve tė firmės sė tij “Vash Finansovy Popechitel”.


Milioneri rus, njė ultrakonservator ortodoks, javėn e shkuar u ka shkruar njė letėr tė gjatė vartėsve tė tij ku i ka kėrcėnuar tė gjithė ata qė “vazhdojnė tė jetojnė nė mėkat”.

Ai u ka dhėnė dy muaj kohė punonjėsve, nė tė kundėrt ata qė nuk kanė vendosur ende unazė nė gisht do ta shohin veten nė mes tė rrugės. 14 tetori, dita kur celebrohet festivali ortodoks rus ėshtė caktuar si dita e fundit pėr punonjėsit.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum