Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Zinedin Zidane, emėrohet ndihmės i Murinjos tek Real Madridi

Zinedin Zidane, emėrohet ndihmės i Murinjos tek Real Madridi

Go down  Message [Page 1 of 1]

Futbollisti legjendar i Real Madridit, Zinedin Zidan zyrtarisht ėshtė emėruar kėshilltar special i ekipit tė parė tė klubit

mbretėror.
Ky vendim vjen me insistim tė trajnerit Hoze Murinjo, i cili muajin e kaluar ka deklaruar se dėshiron qė Zidane tė jetė mė afėr ekipit, duke u bėrė njeriu i dytė i pankinės sė kėsaj skuadre.
Zidane pranoi propozimin e presidentit Florentino Perez, i cili pėlqente idenė pėr kėtė bashkėpunim mes Murinjos dhe Zidanit.
Francezi me postin e ri do tė jetė i pranishėm nė seancat stėrvitore, do tė udhėtojė me ekipin nė ndeshje tė rėndėsishme, pėrfshi kėtu edhe ata tė Ligės sė Kampionėve, si dhe do tė jetė i pranishėm nė mbledhjet mes trajnerit dhe futbollistėve.
38-tė vjeēari Zidan karierėn e tij e mbylli pas Kampionatit Botėror tė vitit 2006, ndėrsa nga mesi i vitit tė kaluar u bė kėshilltar i Florentino Perezit.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum