Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Njė Suitė nė fund tė detit

Njė Suitė nė fund tė detit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Deti nė njė dhomė me shumė peshq tropical dhe uji tė pastėr si kristali. Eshtė kjo oferta qė vjen nga resorti Conrad, nė ishujt Rangali nė Maldive, e rezervuar qė prej kėtij viti pėr ciftet nė muajn e mjaltit...
Njė suitė martesore e gjitha nė tė kaltėr tė thellė si ngjyra e Oqeanit Indian. Cmimi pėr momentin ėshtė akoma top sekret, por pėr kė do ta provojė eksperiecėn, nė kėtė dhomė mund tė flihet vetėm njė natė pėrfshirė mėngjesin dhe shampanjėn gjithashtu, Stafi i resortit kėshillon tė prenotoni tė paktėn dy javė pėrpara.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:39 pm by besnikbici

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:39 pm by besnikbici

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:40 pm by besnikbici

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:40 pm by besnikbici

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:40 pm by besnikbici

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:41 pm by besnikbici

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:41 pm by besnikbici

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:41 pm by besnikbici

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:41 pm by besnikbici

avatar

Post on Sun Nov 14, 2010 8:42 pm by besnikbici

Post  by Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum