Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Filma » Hirushja

Hirushja

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Hirushja on Sun Nov 14, 2010 9:16 pm

Nė njė kohe shumė te larget, ne nje mbreteri, Hirushja jeton e lumtur me nėnėn e saj dhe babain derisa nėna e saj vdes. Babai i Hirushes rimartohet njė grua tė ftohtė, mizore e cila ka dy vajza, Drizella dhe Anastasia. Kur i ati vdes, njerka e lig e e kthen Hirushen nė njė shėrbėtore nė shtėpinė e vet. Ndėrkohė, nė tė gjithė qytetin nė kėshtjellė, mbreti pėrcakton se djali i tij Princi duhet tė gjejnė njė nuse tė pėrshtatshme. Kėshtu mbreti fton ēdo vajzė tė drejtė nė mbretėri nė njė ballo me maska veshje, ku djali i tij do tė jetė nė gjendje tė zgjedhin nusen e tij. Hirushja nuk ka veshje tė pėrshtatshme per nje ballo, por miqtė e saj minj, tė udhėhequr nga Jaques dhe Gus, dhe zogjtė e ndihmojne ne veshjen e saje.Ajo shkon ne ballo dhe keshtu vazhdonje aventurat e saje.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum