Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Shtohet numri i tė miturve nė Facebook

Shtohet numri i tė miturve nė Facebook

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Njė e katėrta e tė miturve ka profil nė Facebook apo nė rrjetet tjera pėr shoqėrim online pėrkundėr ndalesave, ka dėshmuar njė hulumtim i kryer kohė mė parė nė Britani tė Madhe.
Njė prej katėr fėmijėve nė moshave tetė e 12 vjeēare ka profilin e vet nė Facebook, MySpace apo Bebo. Hulumtimi ėshtė po ashtu brengosės pėr faktin se shumica e prindėrve nuk kanė njohuri se fėmijėt e tyre kanė profile nėpėr faqet pėr shoqėrim online.

“Ani pse rreziku pėr keqpėrdorim tė fėmijėve nėpėrmes internetit ēdo ditė ėshtė mė i madh nuk kemi vėrejtur prindėrit tė kenė shtuar kontrollin”, ka deklaruar zėdhėnėsi i kompanisė Ofcom e cila e ka kryer hulumtimin, duke shtuar se hulumtimi ka dėshmuar se tre nga dhjetė fėmijė nė mes moshave 12 e 15 vjeē kanė kompjuter nė dhomat e tyre.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum