Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » MP3 player pa asnjė tast

MP3 player pa asnjė tast

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Kompania Coby ka vendosur qė thjeshtėsinė e MP3 playerėve ta ngrit nė njė nivel tė ri. Modeli i tyre MP570 nė shikim tė parė nuk ka asnjė tast pėr menaxhim.
Coby MP570 MP3 player ende nuk ėshtė nė shitje e tanimė ka tėrhequr vėmendjen e shumė njerėzve. Pėrdoruesit qė ēmojnė estetikėn e lavdėrojnė pėr dizajn tė thjeshtė dhe tė bukur pėr sy, e ata qė ēmojnė pikėpamjet teknike janė tė hutuar sepse nuk e kanė tė qartė si futet nė funksion kjo pajisje.

Fotografitė e kėtij MP3 playeri tė ri nuk shfaqin asnjė tast i cili do tė shėrbente sė paku pėr tė lėshuar dhe ndaluar riprodhimin e muzikės. Besojmė se do tė jetė pikėrisht kjo enigmė e cila do tė rris interesimin pėr produktin e ri tė kompanisė Coby.

Prodhuesi thekson se MP570 ka kapacitet tė flash memories prej 2 gigabajt e cila nuk mund tė zgjerohet mė shumė me anė tė kartelave, riprodhon vetėm audio formatet MP3 e WMA dhe ka bateri tė integruar e cila mbushet dhe ofron vetėm pesė orė riprodhim tė muzikės.

Specifikat e tij nuk janė aspak revolucionare nuk do tė tėrheqin vėmendjen e njerėzve tė cilėt e adhurojnė teknikėn, prandaj besojmė se Coby llogarit ekskluzivisht nė tėrheqjen estetike tė MP3 playerit tė vet tė ri. Data e fillimit tė shitjes dhe ēmimi ende nuk dihen.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum