Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Shumė sulme terroriste planifikohen nėpėr internet kafe

Shumė sulme terroriste planifikohen nėpėr internet kafe

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Sipas pohimeve tė Scotland Yard shumė sulme terroriste nė Britani tė Madhe janė koordinohen apo planifikohen brenda internet kafeve publike. Mu pėr kėtė, pronarėve tė kėtyre internet kafeve u ėshtė rekomanduar tė mbikėqyrin sjelljet e vizitorėve tė tyre.
Scotland Yard ka nisur iniciativėn nė kuadėr tė strategjisė sė qeverisė britanike me tė cilėn tenton t’u jap fund aktiviteteve terroriste, apo sė paku t’i parandaloj ato. Pronarėve tė internet kafeve u ėshtė drejtuar njė apel pėr bashkėpunim nė aksionin mė tė ri kundėr terrorizmit.

Internet kafeve u janė dorėzuar afishe me vėrejtjet se Scotland Yard mund tė kontrolloj aktivitetin i cili ėshtė bėrė nė kompjuterė tė caktuar tė tyre.

“Nuk u kemi bėrė apel pronarėve tė internet kafeve qė tė spiunojnė pėrdoruesit e tyre, mirėpo thjesht duam t’ua tėrheqim vėrejtjen dhe vetėdijesojmė qytetarėt pėr kėtė problem”, ka deklaruar zėdhėnėsi i policisė britanike.

“Nuk kėrkojmė nga pronarėt tė na i dorėzojnė tė dhėnat mbi pėrdoruesit e tyre, por vetėm dėshirojmė t’ua tėrheqim vėmendjen se kohė pas kohe duhet tė kontrollojnė disqet e kompjuterėve dhe sipas nevojės tė paraqesin ēfarėdo aktiviteti tė dyshimtė”, ka shtuar ai.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum