Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Diskutime » Thenie » Thenie vertete domethenese

Thenie vertete domethenese

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Thenie vertete domethenese on Mon Nov 15, 2010 10:10 am

"Jam regjistruar ne fakultetin e jetes kur kam lindur-por sdo te diplomohem deri sa te vdes...
kam mesuar shum per jeten dhe sfidat disa provime i kam kaluar -
e disa JO ,disa i kam me nota pozitive,disa me nota negative...
disa provime ia lash kohes,e ne disa nuk hyra
dhe kshtu kaloi afati....
ne disa provime deshtova por mesova nga ato...
se di a do ta kaloj provimin me te veshtir
por e di se nuk do te Diplomohem''[You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Thenie vertete domethenese on Mon Nov 15, 2010 10:12 am

I tha Dashuria Miqsis... Prse ekziston ti kur jam un???
Miqsia u prgjigj: T dhuroj buzqeshje aty ku ti len lot.


[You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile http://www.forumijone.net

3 Re: Thenie vertete domethenese on Mon Nov 15, 2010 10:12 am

Une nuk dua te te kujtoj....
por egziston nje melodi e dikurshme,nje rrugice e vjeter,
shume gjera qe me mbajne ende....

[You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile http://www.forumijone.net

4 Re: Thenie vertete domethenese on Mon Nov 15, 2010 10:13 am

Cfare do jete duke bere tani?? Po me mendon apo me ka hedhur ne harrese?
I mungoj apo dikush ka zene vendin tim?

[You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile http://www.forumijone.net

5 Re: Thenie vertete domethenese on Mon Nov 15, 2010 10:14 amNese gjithcka mbaron,ji i sigurt per dicka:
Do marri fund sepse te 2 ne donim te njejten gje!
Une te doja ty & ti............... veten tende!!!


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum