Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Bie YouTube

Bie YouTube

Go down  Message [Page 1 of 1]

20100329

Bie YouTube

niku

avatar
Admin
Admin
Bie YouTube

Shėrbimi i popullarizuar i internetit pėr shikim tė video materialeve YouTube pėr shkaqe tani pėr tani tė panjohura nuk ka funksionuar pėr njė orė rresht mė herėt gjatė ditės sė sotme.
Kur pėrdoruesit kanė tentuar t’i qasen faqes sė YouTube.com, shfaqej porosia "Http/1.1 Service Unavailable" apo "500 Internal Server Error".

Pėrdoruesit nė mbarė botėn ishin pėrballė me kėtė problem pas orės 12:30, e nga Google ende nuk janė deklaruar se pėr ēfarė bėhej fjalė.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum