Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Kinė, femrat gjueti ndaj milionerėve

Kinė, femrat gjueti ndaj milionerėve

Go down  Message [Page 1 of 1]

Moda mė e fundit nė kinė ėshtė “gjuetia” e njerėzve tė pasur pėr t’u martuar, cka ka bėrė qė nė krahinėn jugore tė Guangzhou City, tė zhvillohet njė konkurs mjaft i vecantė.

18 milionerė janė regjistruar nė njė listė, nga ku ata di tė zgjedhin bashkeshortet e tyre tė ardhshme. Deri tani janė regjistruar emrat e 50 mijė femrave pėr tė marrė pjesė nė kėtė konkurs. Nė CV-nė e tyre, meshkujt duhet tė rezultojnė maxhorenė dhe tė kenė mbi 30 milionė juan nė bankė.

Provat qė duhet tė kalojnė vajzat janė nga ato fizike e deri tek ato psikologjike, pa pėrjashtuar kėtu sfilatat e bukurisė. Nė fakt, aspekti fizik ėshtė shumė i rėndėsishėm. Radha pėr regjistrim ka shkuar deri nė 1 mijė femra, por pėr fat tė keq, shumė pak prej tyre do shkojnė deri nė finale.

Pas 10 viteve ne vendet shqiptare do te ndodh e njeta gje. Lum ata djem qe do te trashegojne pasuri te mdhaja do te kene mundesi te rrethohen me femrat me te bukura shqiptare. Eh paraja e shkret...

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum