Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Arrestohet hakeri qė sabotonte llogarinė e Obamas nė Twitter

Arrestohet hakeri qė sabotonte llogarinė e Obamas nė Twitter

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Arrestohet hakeri qė sabotonte llogarinė e Obamas nė Twitter

Policia franceze ka arrestuar hakerin i cili po sabotonte llogarinė e presidentit tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, Barack Obama, nė njėrin nga sulmet e tij nė rrjetin pėr shoqėrim online Twitter, raportojnė mediet botėrore.
I papuni 25-vjeēar, i cili po shfrytėzonte emrin "Hacker Croll", ėshtė arrestuar nė rajonin Puy-de-Dōme, nė Francėn qendrore, pas operacionit tė pėrbashkėt me agjentėt amerikanė nga FBI-ja, i cili kishte zgjatur disa muaj.

Hakeri i njėjtė kishte sulmuar edhe llogaritė e rrjetit Facebook dhe shėrbimin e Google pėr postė elektronike - Gmail.

Policia ka theksuar se hakeri asnjėherė nuk ka tentuar tė pėrfitojė materialisht nga kėto aktivitete tė tij

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum