Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Laptopi kėrcėnon fertilitetin mashkullor

Laptopi kėrcėnon fertilitetin mashkullor

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė studim i ri sugjeron se meshkujt tė cilėt mbajnė laptop nė prehėr mund tė krijojnė nivele tė pambrojtura tė ngrohjes testikulare, qė potencialisht mund tė dėmtojnė spermatozoidėt.


Nuk ėshtė problemi tek nxehtėsia qė shkakton laptopi por pozita qė kėrkohet pėr mbajtjen e tij - gjunjėt sė bashku.

"Unė nuk dua tė them se dikush qė fillon tė pėrdor laptop do tė bėhet jopjellor," tha Sheynkin Reutersit.

Megjithkėtė ai paralajmėroi se pėrdorimi i shpesht i laptopit mund tė shkaktojė probleme me fertilitetin

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum