Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Baba ne moshen 74 vjeēare fale bananes

Baba ne moshen 74 vjeēare fale bananes

Go down  Message [Page 1 of 1]

Gerry Burks ėshtė babai mė i vjetėr nė Britani. Vetėm disa javė para ditėlindjes sė 75-tė ai u bė baba i djalit tė vogėl Ryan, fėmijės sė dytė me bashkėshorten 34 vjeēe mė tė re se ai, Dawn.
Ky 74-vjeēar beson se mėnyra e shėndetshme e jetesės ėshtė se ai ka ngrėnė shumė banane. Gerry me bashkėshorten Dawn, i martuar mė 2003, kanė edhe njė djalė gjashtėvjeēar Danielin. Ata dy u njohėn mė 1994 nė Loth dhe njė kohė tė gjatė kanė qenė fqinjė dhe miq. Me kohė miqėsia u shndėrrua nė dashuri dhe ata vendosėn tė martohen.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum