Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Tė pabesueshme, tė ēuditshme por tė vėrteta!

Tė pabesueshme, tė ēuditshme por tė vėrteta!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1. Krimbi i tokės ka pesė zemra!
2. Elefanti nuk ka frikė nga minjtė!
3. Elefanti ėshtė kafsha e vetme me katėr gjunjė!
4. Elefanti ėshtė e vetmja kafshė gjitare qė nuk mund tė kėrcejė (hidhet)!
5. Louis XIV i Francės lahej vetėm njė herė nė vit!6. Ēdo ēast 70% e shoferėve tė botės tejkalojnė kufijtė e shpejtėsisė!
7. Gjatė Mesjetės, akoma dhe kafshėt dėnoheshin me vdekje!
8. Mė 1836 njė derr u dėnua me varje (pasi mė parė i kishin prerė kėmbėt) me “akuzėn” e vrasjes sė njė vajze. Para ekzekutimit, derrit i kishin veshur rrobat e viktimės!
9. MAFIA do tė thotė: Morte Allafrancia Italia Anela, domethėnė: Vdekja e Francės ėshtė dhembja e Italisė!
10. Me pėrjashtim tė flamujve tė Zvicrės dhe Vatikanit qė janė katrorė, flamujt e tė gjitha vendeve tė tjera janė nė formė drejtkėndėshi.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum