Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Shqiptaret fillojne ankesat: Facebook cenon privatesine tone

Shqiptaret fillojne ankesat: Facebook cenon privatesine tone

Go down  Message [Page 1 of 1]

Komisionerja e Mbrojtjes sė tė dhėnave personave Flora Ēabej deklaroi sot nė Kuvend se ka pasur ankesa pėr cenimin e privatėsisė sė qytetarėve nė rrjetin social Facebook.

“Ėshtė vėshtirė pėr ne qė tė menaxhojmė pasi nuk kemi njė asistencė. Do tė vendosen gjoba por mbi tė gjitha synojmė ndėrgjegjėsimin. Gjobat nė ligj janė parashikuar por janė shumė tė ulėta”, tha ajo.
Komisionerja u shpreh se menaxhimi i njė problem tė tillė paraqet vėshtirėsi pėr shkak se Facebook nuk ndodhet as nė kontinentin tonė

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum