Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » "Gmail" me sistem te ri te sigurise

"Gmail" me sistem te ri te sigurise

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 "Gmail" me sistem te ri te sigurise on Tue Mar 30, 2010 12:47 pm

Gjiganti amerikan i Internetit “Google” ka publikuar futjen e sistemit tė ri tė sigurisė nė shėrbimet e saj tė postės elektronike “Gmail”. Bėhet fjalė pėr sistemin, i cili mund tė regjistrojė ...
... lidhjet e dyshimta dhe i jep pėrdoruesve mesazhe paralajmėrimi, ėshtė publikuar nė ueb sajtin Zdnet.fr.
Shėrbimi i ri i sigurisė do tė lokalizojė gjeografikisht adresė protokollet e pėrdorura tė Internetit (IP) pėr lidhjen me “Gmail”, por lokalizimi do tė jetė mė i gjerė, nė nivel vendi, pėr tė respektuar tė drejtėn e privatėsisė.
Nėse konstaton ndonjė aktivitet tė pazakonshėm, pėrdoruesi mund tė reagojė me ndryshimin e fjalėkalimit.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum