Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Publikon fotot nudo nė Facebook, 4 muaj burg

Publikon fotot nudo nė Facebook, 4 muaj burg

Go down  Message [Page 1 of 1]

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Wellington, 14 nėntor - Pėr herė tė parė nė botė, njė person shkon nė burg pėr njė krim tė kryer, duke pėrdorė rrjetin social mė popullor nė botė, Facebook.

Mėsohet se ai ėshtė Joshua Simon Ashby (21) nga Zelanda e Re, me profesion piktor, i cili ėshtė dėnuar nga Gjykata e Wellingtonit me 4 muaj burg, pasi qė pas ndarjes nga e dashura, ka publikuar nė Facebook fotot e saj nudo, njoftojnė agjencitė.

Nė fillim, fotot mund tė shiheshin vetėm nga 218 miqtė e vajzės, por mė vonė, ai ka ndryshuar fjalėkalimin, duke u dhėnė mundėsi tė 500 milionė pėrdoruesve tė rrjetit social pėr tė parė fotot.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum