Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Revolucioni i Google, te gjitha televizionet ne nje vend

Revolucioni i Google, te gjitha televizionet ne nje vend

Go down  Message [Page 1 of 1]

Motori mė i madh i kėrkimit nė internet, Google pritet tė sjellė revolucion edhe nė botėn e televizionit. Google ėshtė pranė nėnshkrimit tė njė marrėveshjeje, e cila do tė mundėsojė qė me njė klikim tė vetėm pėrpara nesh tė shfaqen tė gjitha kanalet e botės.

Nėpėrmjet “TV set-top Box” ne do tė mund tė lidhemi me kėto kanale televizive nėpėrmjet internetit kudo qė mund tė ndodhemi.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum