Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » The best of Youtube » Obama vs. Miza

Obama vs. Miza

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Obama vs. Miza on Sat Nov 20, 2010 10:32 pm

Mirė ekonomia nė krizė, por as miza s'te le rehat.
Obama gjate nje inerviste live ne CNBC teksa po i pergjigjej pyetjeve te gazetarit, iu desh te merrej edhe me "krizen" e nje mize qe s'po e linte rehat. Obama mori qendrim dhe e ekzekutoi me nje te goditur.