Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Doni tė shpėtoni nga Facebook-u?

Doni tė shpėtoni nga Facebook-u?

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kaloni shumicėn e kohės nė sitet sociale si Facebook dhe Twitter?
Nėse bota virtuale ju ka bėrė tė harroni dhe tė shkėputeni nga jeta reale, atėherė edhe ju jeni njė nga vartėsit e rrjetit social. Por gjendja nuk ėshtė aq kritike sa duket.

Nuk ėshtė i pakėt numri i atyre tė cilėt duan tė mbyllin adresat pėr tė shpėtuar nga kjo lloj vartėsie. Por fshirja e informacionit kėrkon njė kohė tė gjatė. Pėr ta zgjidhur kėtė problem njė kompani gjermane pėrgatiti njė program tė ri. Ky program fshin shumė lehtė tė gjitha informacionet tė cilat i pėrkasin adresave tuaja nė Facebook, LinkedIn, MySpace dhe Twitter.

I njohur si “Makina vetėvrasėse Web 2.0”, ky program arrin tė fshijė pėr 52 minuta tė gjithė informacionin tuaj. Po ta provonit ta bėni vetė kėtė punė do t’ju kushtonte afėrsisht 10 orė kohė.

Pėr ta vėnė nė punė kėtė program mjafton tė shkruani kodin dhe tė mbėshteteni nė karrige. Nė fund ju do tė qetėsoheni kur tė shihni fshirjen e tė gjithė miqve nė Facebook dhe Twitter. Po ashtu njė ekran krejt bosh.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

avatar

Post on Sun Nov 21, 2010 12:06 am by besnikbici

Mund ta gjesh te www.suicidemachine.org

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum