Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Princi Uilliam do te martohet me unazen e Ledi Dajanes

Princi Uilliam do te martohet me unazen e Ledi Dajanes

Go down  Message [Page 1 of 1]

LONDER - Fejesa zyrtare e Princit Uilliam dhe te dashures se tij qe u be e ditur disa dite me pare, duket se ka pasur interesin e medias per ate, qe pa dyshim do te jete nje ngjarje e madhe e Anglise. Gjithcka duket se ka filluar me unazen e marteses.
image
Princi Uilliam i ka dhuruar te fejuares, Kate Middleton, unazen e nenes se tij Ledi Dajana.

“Safiri i rrethuar nga 14 diamante eshte nje objekt shume i vecante per mua. Kjo eshte menyra ime per te bere qe nena ime te mos jete e perjashtuar nga kjo dite dhe entuziazmi i pjeses tjeter te jetes sone qe ne do te kalojme se bashku”, ka thene trashegimtari i fronit anglez.Prince Uilliam dhe Kate Middleto

Gjate konferencs per shtyp ne St James's Palace, edhe princesha e ardhshme eshte shprehur per rendesine e ketij evenimenti dhe dasmes qe do te behet vitin e ardhshem.

"Duke u bere princeshe eshte nje pergjegjesi qe me ben te kem pak frike - ka thene nusja e ardhshme - por per fat te mire, Uilliam eshte nje mesues i mire dhe do te me ndihmoje ne kete udhetim te veshtire".


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum