Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Liverpoli fiton bindshėm

Liverpoli fiton bindshėm

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Liverpoli fiton bindshėm on Sun Nov 21, 2010 12:20 am

Liverpoolit i ka mjaftuar vetėm pjesa e parė e ndeshjes, pėr tė shėnuar fitore me rezultat 3-0 nė Anfield pėrballė ekipit tė fundit tė tabelės, West Ham United.
Glen Johnson ishte i pari qė i dha epėrsinė ekipit vendas pas 18 minutash lojė, ndėrsa pas mė pak se gjysmė ore lojė Dirk Kuyt dyfishoi epėrsinė nga pika e bardhė (27’).

Shtatė minuta para fundit tė pjesės sė parė nė listėn e golashėnuesve u shkrua edhe Maxi Rodriguez, qė vulosi tre pikėt e Tė Kuqve.

Me tre pikėt e reja, Liverpooli pushton pozitėn e nėntė me 19 pikė, derisa West Hami vazhdon tė pushtojė fundin me nėntė pikė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum