Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Nora: Kėnga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarėve

Nora: Kėnga Magjike jo-korrekte ndaj kosovarėve

Go down  Message [Page 1 of 1]

Vetėm pak ditė para natės finale tė “Kėnga Magjike” organizatorėt e kėtij festivali kanė diskualifikuar nga gara treshen nga Kosova, Linda Halimi, Nora Istrefi dhe Big D.
“Arsyeja ishte pėr shkak tė vonesės sonė nė prova atje, ndonėse ato nuk ishin as prova gjenerale dhe se nga provat finale na ndanin edhe dy ditė. Atė ditė provat i kishim nė orėn 10. Ne drejt Tiranės u nisėm nė mėngjes, por pėr shkak se atė ditė pati shumė shi dhe mjegull, u vonuam gjatė rrugės. Nė fakt mė shumė u vonuam nė komunikacionin e Tiranės, ishe njė vonesė 40 minutėshe dhe atje nuk patėn aspak konsideratė, ndonėse udhėtuam gjatė pėr ato prova”,ka bėrė tė ditur Nora Istrefi pėr tė pėrditshmen “InfoPress”.

“Isha e ftuar nga Linda Halimi dhe shkova pėr hatrin e saj pasi e kam mike shumė tė mirė. Po mė dhimbset ajo, sepse punoi shumė, po mė dhimbset publiku qė nuk do tė ketė rast tė shohė njė performancė ēfarė e kemi pėrgatitur. Po mė duket jo-korrektėsi ndaj kosovarėve, nėse mund tė shprehem kėshtu. S’kam koment qė pėr njė vonesė tė tillė tė na largojnė. Ende mė duket si njė ėndėrr e keqe dhe e pa besuar”, ka pėrfunduar Nora


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum