Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Sa kushtojnė koncertet e Genta Ismajlit?

Sa kushtojnė koncertet e Genta Ismajlit?

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Sa kushtojnė koncertet e Genta Ismajlit? on Sun Nov 21, 2010 6:15 pm

Kėngėtarja nga Kosova, Genta Ismajli, e cila prej shtatė vitesh ėshtė nė skenėn muzikore shqiptare, po bėhet akoma edhe mė e preferuar nga fansat falė kėngėve tė saj ritmike dhe performancave seksi.

Ngado qė gjendet ajo, sallat e koncerteve mbushen plot, me vetėm pak reklamė.

Muajin e ardhshėm Genta do tė udhėtojė drejt Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės dhe nė Kanada mė 24 dhjetor pėr tė dhėnė disa koncerte atje.

Kėtė radhė Genta do tė jetė e shoqėruar nga disa reperė tė njohur si: Capital T, Noizy, Real 1 dhe Dj Blunt.

Koncertet do tė mbahen nė Nju-Jork, njė ditė mė pas nė Kanada, kurse pastaj nė Detroit dhe Michigan, bėn tė ditur Panorama.

Gjatė gjithė performancės sė saj do tė shoqėrohet edhe nga njė Dj shumė i njohur kanadez, Dj Viss.

Pėr gjithė kėtė angazhim disa ditor, angazhimi i kėngėtares Genta Ismajli me gjithė akomodim do t’i kushtojė organizatorit rreth 50 mijė euro, duke mos pėrfshirė kėtu edhe shumat qė do tė paguhen pėr tė ftuarit e tjerė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum