Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » “Dancing with the stars Albania 2″, ja disa emra tė konkuren

“Dancing with the stars Albania 2″, ja disa emra tė konkuren

Go down  Message [Page 1 of 1]

Spektakli “Dancing with the stars” ka filluar sėrish pėrgatitjet e tij. Pas suksesit qė pati sezoni i parė, tashmė Vera Grabocka dhe stafi i saj kanė nisur tė pėrgatisin njė tjetėr sezon surprizash. Spektakli ėshtė nė fazat e para tė pėrgatitjeve dhe do tė nisė transmetimin e tij nė muajin janar tė 2011-ės.

Ne kemi arritur tė gjejmė disa nga emrat, tė cilėt janė pretendentė. Kuptohet qė lista e emrave ėshtė tepėr e gjatė, por nė fund ata qė do tė mbeten do tė jenė vetėm 6. Pra, gjashtė konkurrentė meshkuj dhe gjashtė konkurrente femra. Vetėm se mėsuam se nė Shqipėri ėshtė bėrė keq tė gjesh meshkuj.

Pavarėsisht se tė gjithė e dimė qė nė Shqipėri raporti i femrave me meshkujt ėshtė 3 me 1, organizatorėt nuk po gjejnė dot konkurrentė meshkuj. Nė fakt, vetė spektakli, eksperienca e marrė nė tė, argėtimi, por ē’ėshtė mė kryesorja pagesat janė shumė joshėse.

Tė marrėsh 2 mijė euro nė muaj, nuk janė pak. Plus kėsaj bėn edhe “palestrėn” falas. Pėrgatitjen pėr spektaklin kanė nisur menjėherė pas kthimit nga pushimet tė Vera Grabockės. E tani qė ka ardhur e rimbushur me energji, sigurisht qė do tė bėjė diēka tė mirė. Pse jo dhe mė i mirė se i pari. Lista e kandidatėve dhe kandidateve ka qenė e gjatė, por po sjell vetėm disa prej tyre.


Kuptohet qė jo tė gjithė kėta mund t’i shohim konkurrentė. Njė ndėr emrat e parė tė lakuar ėshtė kėngėtarja Aurela Gaēe. Kėtė emėr e pason njė tjetėr emėr kėngėtareje, Dafina Zeqiri. Por ka dhe njė tjetėr, Manjola Nallbani. Kuptohet qė lista nuk ka vetėm kėngėtare, ka dhe artiste dhe njė ndėr to ėshtė Yllka Mujo. Pėr sa i pėrket botės sė televizionit, njė ndėr emrat e pėrmendur ėshtė dhe Ilva Tare.

Meshkujt?

Emrat qė kemi mundur tė zbulojmė janė kėngėtarėt: Stine, Kastro Ziso, Adrian Gaxha dhe Shpat Kasapi. Lista e meshkujve ėshtė hapur edhe nė politikė e sport, bėhet fjalė pėr ministrin e Mbrojtjes, Arben Imami dhe peshėngritėsi Erkand Qerimaj. Kėta janė emrat qė ne mundem tė zbulonim. Por, nuk ėshtė njė listė pėrfundimtare, ėshtė veēse listė paraprake…/sh2/foto: "Dancing With The Stars Albania 1" nata finale.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum