Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Ueb faqja e Filipineve ngatėrrohet shpesh me faqe pornografi

Ueb faqja e Filipineve ngatėrrohet shpesh me faqe pornografi

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė faqe e re e turizmit ėshtė ndaluar nga dita e parė e publikimit nga qeveria.


Domain i internetit ėshtė pothuajse identike me atė tė njė faqe pornografike. Vetėm dy shkronja nė drejtshkrimin e domain ishin tė ndryshme.

Shumė filipinas u ankuan nė lidhje me emrin "beautifulpilipinas.com". Sipas zėdhėnėsit tė ministrisė, faqja u ndalua pėr arsye tė plagjiaturės.

Njė tjetėr pikė e kritikės ėshtė sllogani i ri turistik tė Filipineve. Ai thotė se "Pilipinas kay Eranda" ("Filipine, ēfarė bukurie"), dhe pa njė pėrkthim turistėt nuk do tė dinė kuptimin e saj./knn


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum