Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Hyrje » Pershendetje dhe Urime » Pershendetje per cracKmasteR!

Pershendetje per cracKmasteR!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Pershendetje per cracKmasteR! on Tue Mar 30, 2010 6:03 pm

Dua te krijoj nje vend per te pershedetur te gjithe antaret qe kane dhene kontributin e tyre per kete forum

Se pari normalish Pershendetje per cracKmasteR!me ndihmen qe ka dhene

Shume faleminderit brother

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Pershendetje per cracKmasteR! on Wed Jul 21, 2010 3:52 am

Hej njesha Very Happy ku ju kom brE:D

View user profile

3 Re: Pershendetje per cracKmasteR! on Wed Jul 21, 2010 12:52 pm

cracKmasteR! Cka ka te re nga ti ???

ne ketu ne forum dite e nate tu u marr nga pak

Kenaqesi brother qe degjojme prej teje


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum