Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Valton Krasniqi mban rekordin nė Viva & Mtv

Valton Krasniqi mban rekordin nė Viva & Mtv

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Valton Krasniqi mban rekordin nė Viva & Mtv on Mon Nov 22, 2010 2:59 pm

Kėngėtari kosovar, Valton Krasniqi, ka pesė vite qė mban rekordin e transmetimeve nė kanalet prestigjoze “VIVA & MTV”. Para disa javėsh filloi transmetimi i klipit mė tė ri "Did you know".
Valton Krasniqi ėshtė ndėr tė vetmit kėngėtarė nga Kosova qė deri mė tani i trasmetohen klipet nė kanalet mė prestigjioze, si Viva & Mtv dhe nė Topcharts pėrkrah kėngėtarėve tė huaj dhe shumė tė njohur si Shakira, Lady Gaga, Usher, Pitbull etj. Para pesė viteve kėnga e parė e cila filloi trasmetimin nė “Viva” ishte kėnga me titull “Ngo tash”, e cila ishte komplet nė gjuhėn shqipe, derisa qėndroi nė top 5 videot mė tė trasmetuara. Me kėngėn “Mos mė provoko”, “Lei Lei” nė duet me kėngėtarin arab Brahim, Valtoni shpėrtheu me suksesin e tij nga Zvicra nė tėrė Europėn dhe deri nė vendet arabike. Kėnga “Did you know” ėshtė realizuar nga Valton Krasniqi Orient produktions dhe teksti nga Dj Ferrini, i cili ėshtė njė Dj Italian, shumė aktiv nė Europė dhe pronar i kėtij produksioni (Ferrini records). Kėnga “Did you know” ėshtė hedhur nė treg nė tė gjitha rrjetet online nė mbarė botėn. “Unė, Valton Krasniqi, e ndiej veten shumė tė lumtur dhe krenar, se ėshtė pėlqyer shumė kėnga ime si dhe videoklipi. Pėr momentin jam duke punuar me njė kėngė tjetėr nė gjuhėn angleze, e cila do tė shfaqet me videoklip nga produksioni Sony bmg”.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum