Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Hyrje » Pershendetje dhe Urime » Pershendetje per The Bleck Game

Pershendetje per The Bleck Game

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Pershendetje per The Bleck Game on Tue Mar 30, 2010 6:05 pm

nje pershendetje edhe per The Bleck Game
Faleminderit brother per pjesmarrjen edhe per punen e bere

Pershendetje per Rreperin e madh Mr. Bler

Nga Staff

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Pershendetje per The Bleck Game on Tue Mar 30, 2010 9:34 pm

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
faleminderit ty brother per hapesiren qe i ke bere grupit tim
dhe se shpejti ti do kesh eksluzivitetin per te publikuar
kenget me te reja te grupit dhe te miat pse jo edhe videot

View user profile

3 Re: Pershendetje per The Bleck Game on Tue Mar 30, 2010 9:40 pm

Patjer brother

The Black Game spirit

We love

admin niku

View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum