Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Arta Bajrami, shtazėnė dhe e pandalur

Arta Bajrami, shtazėnė dhe e pandalur

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Arta Bajrami, shtazėnė dhe e pandalur on Tue Nov 23, 2010 11:37 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Arta Bajrami, shtazėnė dhe e pandalur

Kėngėtarja kosovare Arta Bajrami sė fundi ka laēuar njė videoklip tė ri, ku vėrehet qartė se ajo ėshtė shtazėnė.

Bėhet fjalė pėr kėgėn e titulluar “Nėse ty..” qė ėshtė realizuar nga “Max Production “ , nė Tiranė.

Interesante ėshtė nė kėtė klip ėshtė se pavarėsisht se barkut tė kėgėtares, qė bie lehtė nė sy, ajo nuk ka ndryshuar asgjė nga ekstravaganca e sajė, vetėm se kėsaj radhe radhe paraqitet me flokėt e zeza.

Me sa duket kėngėtarja ėhstė duke kaluar njė shtazani tė qetė dhe pa problem pasi edhe nė klipė ka vazhduar performancat me kėrcime spektakulare. Arta ėshtė e martuar me Xhimi Sakiraēėn, njė biznismen nga Kosova i cili jeton nė Gjermani.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Arta Bajrami, shtazėnė dhe e pandalur on Tue Nov 23, 2010 11:37 am

Kėngėtarja Arta Bajrami, e cila sė fundmi ka lansuar nė treg videoklipin e kėngės “Nėse ty”, ka konfirmuar se ajo ėshtė duke pritur fėmijėn e parė.

“Ėshtė njė ndjenje krejt ndryshe interesante dhe shume e mirė. Kam refuzuar tė gjitha ofertat qė mė janė bėrė pėr tė kėnduar gjate kėtij sezoni, sepse dėshiroj tė jem sa mė e qetė dhe tė pėrkujdesem vetėm pėr vetėn dhe pėr foshnjėn qė do tė vijė nė jetė. Unė kam qenė nė gjermani ku edhe kam ardhur pėr tė realizuar klipin, do tė qėndroj edhe pėr pak kohė, pastaj do tė kthehem serish nė Gjermani ku edhe do tė bėj lindjen e fėmijės nė ndonjė klinikė gjermane”, ka thėnė Arta pėr tė pėrditshmen Zėri.

Ndėrkohė, kėngėtarja ka refuzuar qė ta zbulojė gjininė e fėmijės qė pret.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum