Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Pink ėshtė shtatzėne

Pink ėshtė shtatzėne

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Pink ėshtė shtatzėne on Tue Nov 23, 2010 12:06 pm

Ylli i muzikės POP, Pink, konfirmoi lajmin e shtatzėnisė sė saj nė shfaqjen Ellen DeGeneres. Do tė jetė fėmija i parė e saj dhe babai ėshtė Carey Hart i cili njėkohėsisht ėshtė edhe burri i saj pėr momentin.

Pink tha se shtatzėnia ishte i planifikuar dhe se ende nuk e di tė seksit e fėmijės. Pink zbuloi se ajo mbajti tė fshehtė lajmin pėr njė kohė, sepse ata kishin frikė pėr shtatzėninė e tyre, sidomos pas abortit spontan nė tė kaluarėn.

Pink thotė se ajo mezi prest qė tė bėhet njė prind.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum