Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Eminem shet 1 milion kopje tė albumit

Eminem shet 1 milion kopje tė albumit

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Eminem shet 1 milion kopje tė albumit on Tue Nov 23, 2010 12:06 pm

Pa kaluar njė javė e plotė, albumi i fundit i rap – kėngėtarit amerikan, Eminem “Recovery” ka arritur tė shitet nė 1 milion kopje vetėm nė Amerikė. Mirėpo, kjo nuk ėshtė e tėra. Siē raportojnė agjencitė e lajmeve nė SHBA, kėngėt e kėtij albumi janė duke zėnė majat e top listave amerikane dhe kjo po vazhdon tė shpėrndahet nė gjithė botėn. Ndėrkohė qė videospoti i tij i fundit i kėngės “Im not alone”, si njė kėngė e vetme ėshtė shitur nė 5.7 milionė kopje pėr dy javė. Vetė kėngėtari thotė se e ka pritur kėtė sukses, pasi pėr ta realizuar kėtė album ka punuar mė se 2 vjet. Albumi i Eminemit pėrfshin 11 kėngė, ku ka edhe disa bashkėpunime me kėngėtaren Pink, Rihana dhe shumė kėngėtarė tė tjerė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum