Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Madona n lidhje me nj 24 vjear

Madona n lidhje me nj 24 vjear

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Madona n lidhje me nj 24 vjear on Tue Nov 23, 2010 12:10 pm

Mami e dashura sht 8 vjet me e vjetr se ju.Kshtu e prezantoi nusen e re 24 vjeari Brahim Zaibat para nns s tij. Dhe kush ishte nusja ??? Ylli i POP-it Madonna.

M thirri dhe m tha se ka nj vajz t re t vjetr. Mendova se djali im ishte pjekur, por kur e mora vesh se ajo ishte 8 vjet m e vjetr se un u trondita tha Patricia (44), nna e Brahimit.

Por tronditja e radhs erdhi kur mori vesh se kush ishte nuja. MADONNA ???? Ajo ka qene idoli i saj q kur ishte gjimnaziste.

Por pr Madonn kjo nuk sht ndonj risi, sepse ajo edhe m par ka qen n lidhje me nj 24 vjear. Sic duket madona ka shume qejf mishin e freskt Razz


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni antart tjer * Shikoni temat para se t hapni nj t re, mos hapni tema t dyfishta * Prmbaju temave * JO Politik apo OFENDIME n kt forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum