Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Njerėzit mund tė vrapojnė mbi ujė

Njerėzit mund tė vrapojnė mbi ujė

Go down  Message [Page 1 of 1]


Liquid Mountaineering ėshtė njė sport i ri, i cili ėshtė pėrpjekur pėr tė arrijė atė qė njeriu nuk ka mundur ta bėjė pėr shekuj: te ec mbi sipėrfaqen e ujit. Ose pėr tė qenė mė tė saktė: tė vrapojė mbi ujė.


Personat nė video janė duke e zhvilluar kėtė sport nga fillimi. Ata rastėsisht kanė zbuluar se me pajisjet tė posatēm ne mund tė qėndrojmė mbi sipėrfaqen e ujit pėr njė kohė mė tė gjate, veēanėrisht nėse lėvizjet i kryejmė nė njė kėnd tė caktuar. E gjithė kjo duhet tė realizohet me njė shpejtėsi shumė tė madhe.

Liquid Mountaineering ėshtė kryer nga profesionistė nėn mbikėqyrje profesionale. Shikoni videon mė poshtė
View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum