Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Nora Istrefi: “Nuk arrij ta besoj qė na kanė pėrjashtuar”

Nora Istrefi: “Nuk arrij ta besoj qė na kanė pėrjashtuar”

Go down  Message [Page 1 of 1]

Tė njėjtėn atmosferė zhgėnjimi dhe trishtimi na pėrcjell edhe kėngėtarja Nora Istrefi, e cila kėndonte sė bashku me Linda Halimin dhe Big D kėngėn “All mine”. Ajo nuk arrin akoma ta besojė qė nuk do tė prekė skenėn e “Kėngės Magjike” dhe se si mund tė penalizohet kėngėtari pėr njė gjė tė tillė si dhe ndjen keqardhje pėr performancėn e munguar qė ajo e cilėson shumė tė arrirė. Ja ēfarė na thotė ajo nė njė pronocim tė shkurtėr: “E tėrė dita e djeshme, ishte si njė ėndėrr e keqe pėr mua dhe kolegėt e mi. Pėr 30 minuta vonesė nė prova, Ardit Gjebrea na largoi nga festivali. As nuk e mori nė konsideratė rrugėn e gjatė e tė mundimshme, pėr shkak tė mjegullės dhe shiut qė hasėm teksa vinim nga Kosova. Minutat e fundit i humbėm nė qendėr tė Tiranės, ku njoftuam Arditin se ishim shumė afėr, e qė nuk kishim mundėsi tė lėviznim nga trafiku i dendur. Mė dhemb njė gjė, qė kėnga ėshtė jashtėzakonisht e mirė, e pėlqyer dhe e votuar shumė. Jemi mirėpritur shumė nė paraqitjen e parė nė Tiranė. Mendoj qė ėshtė njė humbje pėr publikun shqiptar, njė kėngė dhe njė performancė e shkėlqyer, me koreografi profesionale, qė i kemi kushtuar ditė tė tėra. Dhe e gjitha kjo tė mos ketė shansin tė performohet nė skenėn e “Kėngės Magjike” mė duket njė mėkat dhe absurditet”, pėrfundon Nora Istrefi.

[You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum