Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » 30 fakte qė i mėsuam prej filmave amerikanė

30 fakte qė i mėsuam prej filmave amerikanė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Asnjėherė nuk mbyllet telefoni nga njė telefon publik dhe nėse ju nevojitet ndonjė numėr telefoni nė adresar e grisni tė gjithė faqen.Kolla ėshtė shenjė e njė sėmundjeje vdekjeprurėse.


Detektivi mund ta zgjidhė situatėn vetėm nėse ėshtė suspenduar nga puna.Burri nuk do tė tregojė shenja dhimbjesh madje edhe gjatė goditjeve tė rėnda, por do tė dridhet nėse ndonjė grua provon t’i pastrojė plagėt.
Ēdo derė mund tė hapet me kartelė kreditore apo me karficė, pėrveē se nėse kjo nuk ėshtė derė e ndonjė pallati nė flakė dhe brenda gjendet ndonjė fėmijė.
Nėnat ēdo mėngjes pėrgatisin vezė, proshutė dhe tost pėr bashkėshortin dhe fėmijėt e vet, por kjo nuk ka rėndėsi sepse ata nuk kanė kohė tė hanė.
Policėt kanė gjithmonė partnerė tė cilėt janė me karakter tė kundėrt me ta.
Policėt e ndershėm dhe tė mirė, si rregull, vriten dy-tri ditė para pensionimit.
Shefi i policisė e suspendon detektivin e tij kryesor ose i jep afat prej 48 orėsh qė tė pėrfundojė punėn.
Sa mė shumė tė urrehen burri dhe gruaja, aq mė e madhe ėshtė mundėsia se ata do tė dashurohen.
Sistemi i ventilimit nė ēdo ndėrtesė ėshtė vendi mė i mirė pėr t’u fshehur. Askujt nuk do t’i bjerė ndėr mend t’ju kėrkojė aty dhe pa problem mund tė shkoni nė cilėndo pjesė tė ndėrtesės.
Kur takoni ndonjė terrorist ndėrkombėtar, sarkazma dhe humori janė arma juaj mė e fuqishme.
Kur paguani taksinė asnjėherė nuk shihni portofolin, por paguani me njė kartėmonedhė. Dhe kjo ėshtė shuma e saktė qė duhet tė paguani.
Nėse shtėpia ėshtė e rrethuar, gruaja gjithmonė me veshjen mė intriguese qė tė hulumtojė ēdo tingull.
Nėse ju duhet ta mbushni armėn, keni gjithmonė municion tė mjaftueshėm – madje edhe sikur tė mos kini marrė me vete.
Nėse shihni xham tė madh, dikush me patjetėr do tė hidhet prej andej.
Nėse ju ndjek dikush nėpėr qytet, mund tė fshiheni nė kishėn Shėn. Patriku, e cila ėshtė gjithmonė hapur.
Nėse dėshironi tė kėrceni nė rrugė, ēdokush qė ėshtė nė rrugė i di hapat tuaja.
Kur ngisni automobil, normale ėshtė tė shikoni, jo rrugėn, por personin pranė jush gjatė gjithė udhėtimit.
Nė monitorin e kompjuterit asnjėherė nuk do tė shihni shigjetkėn pėr kėrkim, por vetė “Enter password here”.
Do tė mbijetoni cilėndo luftė dhe betejė, vetėm nėse nuk bėni ndonjė budallallėk dhe ia tregoni dikujt fotografinė e tė dashurės.
Lajmet nė televizor kanė pėrmbajtje qė ju trondit personalisht nė moment.
Gjatė gjithė hulumtimeve policore me patjetėr tė paktėn njėherė duhet tė vizitohet njė striptiz-bar.
Gjithmonė mund ta parkoni automobilin para ndėrtesės ku dėshironi tė shkoni.
Shumica e njerėzve ruajnė disa artikuj gazetash, sidomos nėse ndonjė prej familjes sė tyre apo ndonjė mik i tyre ka vdekur nė aksident automobilistik tė ēuditshėm.
Nė ShBA askush nuk hipėn nė metro, pėrveē se kur e ndjek FBI-ja apo ndonjė psikopat.Nė ShBA ėshtė normale nė moshė 40-vjeēare tė jetosh me shokė dhome/shoqe dhome.
Asnjė grua nuk planifikon tė martohet para tė 40. Asnjė grua nuk planifikon tė ketė fėmijė para tė 45.
Askush nuk bėn punė fizike, tė gjithė punojnė nė zyra ose tė gjithė janė aktorė.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum