Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » E moshuara bllokohet nė banjo pėr 20 ditė

E moshuara bllokohet nė banjo pėr 20 ditė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Paris – Njė grua e moshuar, e bllokuar nė banjon e njė apartamenti nė Paris pėr 20 ditė, u shpėtua nga forcat e shpėtimit.


E moshuara u bllokua pasi iu prish brava e derės sė banjos. Banjoja nuk kishte asnjė dritare dhe as telefon, kėshtu qė 69-vjeēarja nuk kishte mundėsi tė lajmėronte njeri, pėrveē goditjes sė tubave gjatė orėve tė natės.

Duke menduar se zhurma vinte si pasojė e punimeve, komshinjtė bėnė peticion pėr ndalimin e saj. Por, disa njerėz e vunė re mungesėn e pensionistes dhe njoftuan autoritetet, tė cilėt dėrguan njė grup shpėtimi.

Zjarrfikėsit hynė nė katin e dytė tė pallatit tė tė moshuarės dhe e gjetėn atė tė shtrirė pėrtokė nė banjo, nė gjendje tepėr tė dobėt.

E moshuara, emiri i sė cilės nuk bėhet i ditur, mbijetoi pėr tre javė nė saje tė ujit tė ngrohtė sanitar. Tani ajo ndodhet nė spital.

“Ne dėgjonim goditje si me ēekiē, madje dhe gjatė natės”, tha njė komshi pėr medien lokale, “por mendonim se po punonin, dhe thoshim: tani vėrtet e tepruan”.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum