Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Elton John: Po tė kisha vajzė, do tė ishte Lady Gaga

Elton John: Po tė kisha vajzė, do tė ishte Lady Gaga

Go down  Message [Page 1 of 1]

Yjet e muzikės, Elton John dhe Lady Gaga janė miq tė mirė, ndėrsa kėngėtarja kontraverse duket t'i ketė hyre nė zemėr aq shumė britanikut, sa qė ai ka deklaruar se e do atė si ta kishte vajzė.

Elton John ka theksuar se ėshtė i impresionuar me mėnyrėn nė tė cilėn Lady Gaga thyen kufijtė e industrisė sė muzikės dhe modės.

''Po tė kisha vajzė, do tė ishte Lady Gaga, pa asnjė fije dyshimi. Ėshtė e shkėlqyeshme'', ka pranuar 63-vjeēari John, i cili ėshtė nė martesė homeseksuale me David Furnish.

Kėngėtari ka shtuar se ėshtė shumė i lumtur qė ka pasur rastin tė bashkėpunojė me 24 -vjeēaren Lady Gaga me rastin e ndarjes sė shpėrblimeve Grammy.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum