Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Rihanna: Familje, ndoshta vitin e ardhshėm

Rihanna: Familje, ndoshta vitin e ardhshėm

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Rihanna: Familje, ndoshta vitin e ardhshėm on Fri Nov 26, 2010 11:07 am

Rihanna, ka thėnė se do tė filloje krijimin e familjes kur tė jetė koha e duhur, duke pranuar se mund tė jetė viti i ardhshėm.

Kėngėtarja 22-vjeēare, e cila ėshtė nė lidhje me yllin e bejsbollit Mat Kemp qė nga muaji janar, ka njė listė ambiciesh qė dėshiron t'i arrijė para se tė bėhet nėnė, prandaj nuk ia ka caktuar vetes kohėn e krijimit tė familjes.

Ajo ka thėnė: ''Planet e mia nuk bazohen nė moshė. Mund tė jetė pas njė viti. Mund tė jete pas 10 vitesh. Kurdo qė tė jetė koha e duhur.''Me tej, ajo ka sqaruar: ''Po mendoj, kam shumė gjera pėr tė bėrė para se tė lind fėmijė''.

Edhe pse Rihanna nuk ka plane pėr fėmijė, ajo ka treguar se do tė preferonte te ketė njė djalė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum