Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Problemet e Tuna Sejdiut

Problemet e Tuna Sejdiut

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Problemet e Tuna Sejdiut on Fri Nov 26, 2010 11:08 am

Kėngėtarja e suksesshme me origjinė maqedonase, Tuna Sejdiu, duket se nuk po kalon kohė tė mira nė Prishtinė, qytet nė tė cilin u vendos pėrfundimisht pas martesės tejet tė pėrfolur nė media me djaloshin simpatik, Rilind Rekėn.

Burime pranė kėngėtares tregojnė se ajo ėshtė duke kaluar njė periudhė depresive, si pasojė e mungesės sė familjarėve dhe rrethit tė ngushtė shoqėror, tė cilėt fatkeqėsisht nuk i ka nė Kosovė.

“Tunėn e ka marrė shumė malli pėr Maqedoninė, vendin ku lindi dhe u rrit, pėr miqtė dhe tė afėrmit qė ka atje, por edhe Prishtinėn ajo e do fort. Thjesht e ka tė pamundur gjithė kėtė tension”.

Njė tjetėr mikeshė e kėngėtares thotė se: “Normalisht qė Tuna mund t’i vizitojė sa herė tė dojė familjarėt e saj nė Maqedoni, por zhvendosja e aktivitetit artistik nė Kosovė, ia bėn ndonjėherė tė pamundur kėtė”.

Pėrpos kėsaj qė thonė miqtė e saj prishtinas, dihet se Tunėn e do fort publiku kosovar, dhe i mirėpret gjithmonė me kėnaqėsi kėngėt e saj.

Ndėrkaq duke mbetur tek jeta private, pak javė mė parė ju bėmė tė ditur se Tuna dhe Rilindi janė zhvendosur nė njė apartament tė ri nė Prishtinė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum