Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Aguilera me partner tė ri

Aguilera me partner tė ri

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Aguilera me partner tė ri on Fri Nov 26, 2010 11:08 am

Christina Aguilera u nda nga bashkėshorti i saj, Jordan Bratman njė muaj mė parė dhe duket se nuk ka humbur kohė, por vazhdon jetėn e saj.

Kėngėtarja ka gjetur njė partner tė ri, Matthew Rutler.

Christina e ka njohur Rutler, asistent me profesion, nė setin e filmit tė saj tė fundit “Burlesque”.

Njė burim u shpreh pėr revistėn ‘People’: “Christina u takua me Matt nė setin e filmit gjatė njė periudhe tė vėshtirė tė jetės sė saj dhe gjeti mbėshtetje tek ai si njė mik. Pasi u nda me Jordan, kjo miqėsi u shndėrrua nė romancė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum